Danimarka genelinde 22 satış noktasıyla ülkenin en büyük Mercedes bayii konumundaki Ejner Hessel’in kıdemli satış danışmanları 40 yaşındaki Muharrem Biçer ve 36 yaşındaki Mahir Biçer, Aarhus ve Roskilde’de verdikleri hizmetle özellikle Türk müşterilerinin takdirini topluyor.

Büyük kardeş Muharrem Biçer Ejner Hessel’in Aarhus’taki merkezinde, Mahir ise Roskilde’deki merkezinde Türkiye kökenli müşterilerinin satış öncesi ve satış sonrası A’dan Z’ye tüm işlemlerinde Türkçe hizmet veriyor.

Türkçe sundukları hizmetle, dil sorunu çeken müşterilerinin sorunlarını daha kolay aştıklarını kaydeden Mahir Biçer, “Müşterilerimizle aramızdaki güven o kadar güçlü ki, biz tüm kâğıt işlerini hazırlıyoruz, onlara sadece imza atmak kalıyor.” dedi.

Satış öncesi ve satış sonrası müşterilerine verdikleri sözleri yerine getirdiklerini ve müşteri sayısının artmasına katkı sağladıklarını kaydeden kardeşlerden Mahir Biçer, uzun dönem kiralama (leasing) yöntemiyle ticari araç alacak bir Türk iş adamına diğer firmalardan kiralama yapılmamasına karşın kendilerinin yardımcı olduğunu söyledi.

Mahir Biçer, diğer şirketlerin araç kiralamadığı söz konusu iş adamına 7 yılda 150’den fazla ticari araç sattıkları örneğini vererek, yabancı isimle ticari araç satın almak isteyenlere karşı ön yargıyı kırdıklarını vurguladı.

Ayda 1.795 krondan başlayan fiyatlarla Vito

Arhus’taki Ejner Hessel’de ticari araç bölümünde müşterilerine hizmet veren Muharrem Biçer, Mercedes’in en çok tercih edilen iki ticari aracının Vito ve Sprinter olduğuna işaret etti.

Mercedes ticari araçlarına ilişkin yürüttükleri kampanyalara dikkat çeken Muharrem Biçer, Vito ticari araçların 35 bin kron peşinat ile ayda 1.795 krondan başlayan fiyatlarla, Sprinter ticari araçların ise 35 bin kron peşinatla ayda 1.995 krondan başlayan fiyatlarla (KDV / moms hariç) uzun dönem kiralanabileceğini aktardı.

Bu özel kampanyalardan yararlanmak isteyenlerin kendilerine şubelere gelerek ulaşabileceğini kaydeden Muharrem ve Mahir, kampanyaların özellikle yeme-içme ve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren esnaf için çok cazip olduğunu vurguladı.

“Evimizde gibi hissediyoruz”

Muharrem ve Mahir’in sabit müşterilerinden Danimarka’nın önemli taşımacılık şirketlerinden Asiye Group ApS’ın sahibi Zekeriya Eker, iki kardeş ile ilgili deneyimini şöyle aktardı: “Sağolsunlar her konuda yardımcı oluyorlar. Arabayı sattık, iş bitti gibi bir durum söz konusu değil. Arabayı sattıktan sonra da her zaman güler yüzle her sorunla ilgileniyorlar. Aradığımızda her zaman ulaşabiliyoruz. Muharrem ve Mahir’in hizmeti sayesinde kendimizi evimizde gibi hissediyoruz.”

İletişim:

Mahir Biçer

Telefon: 23 99 25 88

E-Posta: mmb@hessel.dk

Şube: Ejner Hessel A/S Roskilde

Adres: Københavnsvej 299, 4000 Roskilde

Muharrem Biçer

Telefon: 20 85 27 10

E-Posta: m.bicer@hessel.dk

Şube: Ejner Hessel A/S Aarhus

Adres: Agerøvej 49, 8381 Tilst

[Sponsorlu İçerik]